Gedənlər: Miodraq Bojoviç (baş məşqçi), Ömər Buludov ("Araz-Naxçıvan"), Rüfət Abbasov, Eddi İsrafilov
Gələnlər: Elçin Qasmov (icarədən qayıdıb, "Şamaxı"), Tural Bayramlı ("Araz Naxçıvan")
Gedənlər: Ayxan Abbasov (baş məşqçi), Tərlan Əhmədli ("Araz-Naxçıvan"), Fərid Nəbiyev ("Səbail"), Aydın Bayramov ("Zirə"), Belaydi Pusi ("Şamaxı")
Müqavilə müddətini artıranlar: Aleks Souza, Şəhriyar Əliyev, Emmanuel Hakman, Alexandro Serrano, Ayxan Quseynov, Sadiq Quliyev, Otto Con, Faiq Hacıyev
Gələnlər: Fərid Nəbiyev ("Turan Tovuz"), Əlirza Müştəbazadə ("Ağsu Difai"), Nahid Quliyev ("Qarabağ"), Vüsal Məsimov ("Kəpəz")
Gedənlər: Ağabala Ramazanov, Adil Nağıyev ("Şamaxı"), Səlahət Ağayev, Vüqar Həsənov, Bahadur Həziyev ("Şamaxı", icarəsi bitib), Rafael Məhərrəmli
Müqavilə müddətini artıranlar: Şahin Diniyev (baş məşqçi), Yusif Nəbiyev, Samir Abdullayev, Hüseynəli Quliyev, Rüfət Abdullazadə, Süleyman Əhmədov, Cabir Əmirli
“Araz Naxçıvan"
Gələnlər: Urfan Abbasov ("Qəbələ"), Ülvi İsgəndərov ("Qəbələ"), Ömər Buludov ("Neftçi"), Tərlan Əhmədli ("Turan Tovuz"), Turan Vəlizadə
Gedənlər: Zamiq Əliyev ("Eqnatiya", Albaniya), Semir Bukviç, Numan Kurdiç, Aksel Nqando, İsmail Azzaui, Mohammed Kadiri, Elvis Maşike, Nicat Süleymanov, Orxan Əliyev, Tural Bayramlı, Turan Manafov, Abdulla Rzayev ("Sabah", icarə müddəti bitib), İldar Alekperov ("Sabah", icarə müddəti bitib)
Müqavilə müddətini artıranlar: Elmar Baxşıyev (baş məşqçi), Kristian Avram, Vadim Abdullayev, Nuno Rodriges, İqor Ribeyro, Vanderson, Elçin Mustafayev, Ramin Nəsirli, Miço Kuzmanoviç